اگر شما هم عاشق تعطیلات کریسمس هستید و می خواهید از شب های سرد پاییز کانادا در کنار خانواده نهایت استفاده را ببرید، وینتر فست واندرلند تورنتو یکی از بهترین رویداد های این فصل برای شما خواهد بود. چراغ های رنگارنگ و خواندن سرود کریسمس در کنار ده ها برنامه سرگرم کننده می تواند تعطیلات شما را جذاب تر کند.

 واندرلند تورنتو

سرزمین عجایب کانادا یا Wonderland یک پارک تفریحی 134 هکتاری در منطقه وان تورنتو است که در سال 1981 افتتاح شد. این پارک با حدود 4 میلیون بازدید کننده در سال یکی از پربازدید ترین شهربازی های آمریکای شمالی محسوب می شود. این پارک حتی در سال 2022 در همه گیری کرونا نیز 3.8 میلیون بازدیدکننده را به خود جذب کرده است.

واندرلند کانادا از اواخر ماه آپریل تا روز کارگر و بعد از آن نیز در تعطیلات آخر هفته ها تا 31 ماه اکتبر پذیرای بازدیدکنندگان و مهمانان است.
اما واندرلند کانادا معمولا میزبان رویدادهای ویژه فصلی، برنامه ها و جشن های مختلفی نیز است. از معروف ترین رویداد های این پارک می توان به هالووین هانت، جشنواره روز کانادا و وینتر فست اشاره کرد.

واندرلند-تورنتو
واندرلند-تورنتو

واندرلند وینترفست چیست؟

جشنواره Canada’s Wonderland WinterFest یک رویداد فصلی است که هر سال در اواخر فصل پاییز شروع می شود و تا اوایل زمستان طول می کشد.
در این ایونت، شهربازی واندرلند به سرزمین عجایب زمستانی با حال و هوایی کریسمسی تبدیل می شود.
این برنامه شامل تزئینات کریسمس مثل درخت کاج و بابانوئل، نمایش هایی با موضوع تعطیلات، جاذبه های و بازی هایی با تم کریسمس مانند ساخت کاردستی با کودکان و … است که تجربه ای جادویی را برای بازدیدکنندگان در هر سنی ارائه می دهد و همچنین هیجان سواری ها و اسباب بازی های واندرلند را با جذابیت جشن های زمستانی ترکیب می کند.

واندرلند-وینترفست
واندرلند-وینترفست

جشنواره زمستانی وینترفست 2024

از 17 نوامبر 2023 تا 6 ژانویه 2024 واندرلند میزبان جشنواره زمستانی وینترفست (Winterfest) است تا یک تجربه جادویی و به یادماندنی برای خانواده ها ایجاد کند. این رویداد با برنامه های متنوعی مانند اسکیت روی یخ، ده ها نمایش زنده سرگرم کننده، سواری های هیجان انگیز، درختان کریسمس و چراغ های تماشایی در سراسر پارک از مهمان استقبال می کند.

بدون شک کریسمس در واندرلند تا درختان کریسمس 50 فوتی و چراغ های رنگارنگ به یکی از بهترین کریسمس های خانوادگی شما تبدیل خواهد شد. شما می توانید در مسیر های دیدنی و زیبا قدم بزنید، در فعالیت های تفریحی سرگرم کننده شرکت کنید و از غذا ها و خوراکی هی رنگارنگ و خوشمزه لذت ببرید.

این رویداد یک برنامه سرگرم کننده خانوادگی و دوستانه است که با فضای شاد و دوست داشتنی خود می تواند کریسمس 2024 را به بهترین تعطیلاتی که تا به حال داشته اید تبدیل کند. شما می توانید در کنار خانواده روح کریسمس را در واندرلند کانادا با میلیون ها چراغ درخشان تماشا کنید.

جشنواره-زمستانی-وینترفست
جشنواره-زمستانی-وینترفست

جو جادویی وینترفست

همانطور که به Winterland WinterFest 2024 قدم می گذارید، با یک سرزمین عجایب زمستانی روبرو می شوید که با میلیون ها چراغ درخشان، درختان کریسمس خیره کننده و تزئینات جشن مزین شده است.
این فضا با صدای موسیقی تعطیلات و بوی غذاهای فصلی که فضا را پر کرده است هر چه بیشتر شما را تحت تاثیر قرار میدهد.

جشنواره-زمستانی-وینترفست 2024
جشنواره-زمستانی-وینترفست 2024

اجرای زنده برنامه های سرگرم کننده در وینترفست

سرگرمی ها و تفریحات واندرلند کانادا مانند سال های گذشته در سطح جهانی خواهند بود و شما را شگفت زده خواهند کرد. برنامه های زنده و اجرا های حرفه ای با هنرمندان مشتاق و ماهر که تعطیلات شما را جذاب تر خواهد کرد. در کنار چراغ های خیره کننده کریسمس در این پارک این برنامه های سرگرم کننده در جایگاه دوم قرار می گیرند. در حقیقت تزئینات کریسمس با میلیون ها چراغ رنگی و درختان کریسمس 50 فوتی، رویداد های زمستانی کانادا را به دیدنی ترین کریسمس دنیا تبدیل می کند.

همچنین فروشگاه های کادویی با کالا های رنگارنگ فصلی در این سرزمین عجایب وجود دارد که می توانید هدیه های مختلف و جالبی برای دوستان و عزیزان خود تهیه کنید. مناظر زیبایی که تزئینات کریسمس در این سرزمین عجایب ایجاد می کنند می تواند فرصت خوبی برای ثبت عکس های شگفت انگیز و خیره کننده باشد، پس فراموش نکنید دوربین خود را همراه داشته باشید تا این خاطرات را ثبت کنید.

جشنواره-زمستانی-وینترفست-واندرلند
جشنواره-زمستانی-وینترفست-واندرلند

ترن های هوایی، سواری ها و جاذبه ها

Wonderland WinterFest 2024 فقط در مورد زمستان و کریسمس نیست. وینترفست همچنین در مورد سواری های هیجان انگیز اسباب بازی های آنجا است. از ترن هوایی پرسرعت گرفته تا چرخ و فلک های مناسب خانواده، چیزی برای همه وجود دارد. بعلاوه، بسیاری از جاذبه‌های خاص پارک با تغییراتی خاص جشن گرفته می‌شوند و به روح تعطیلات می‌افزایند.

تعطیلات با خانواده

از مزایای وینتر فست واندرلند این است که تمام اعضای خانواده در کنار هم سرگرم خواهند بود و می توانند از فعالیت های متنوعی که این رویداد ارائه می کند لذت ببرند. بچه ها می توانند برای بابانوئل نامه بنویسند و شیرینی تزئین کنند تا با بازی و سرگرمی های جدید از کریسمس لذت ببرند. اسکی روی دریاچه یخی فولیک نیز از محبوب ترین فعالیت های خانوادگی این شهر بازی است.
یکی از نکات برجسته Wonderland WinterFest 2024، مجموعه نمایش ها و کارگاه های سرگرمی آن است.
شما می توانید با کودکان خود از کارگاه های کاردستی، مانند کارگاه ساخت جعبه هدیه و یا تزئین درخت کریسمس لذت ببرید.
همچنین نمایش هایی از قبیل اجرای موسیقی زنده و رقص تا نمایش های نور جادویی، این رویدادهای دیدنی مطمئناً بازدیدکنندگان را در هر سنی مجذوب و خوشحال می کند.
بچه ها هم می توانند با بابانوئل عکس بگیرند و در کنار خانواده از سواری ها لذت ببرند.

وینترفست واندرلند با خانواده
وینترفست واندرلند با خانواده

تفریحات هیجان انگیز در وینترفست

اگر به دنبال هیجان هستید باید حتما سواری های شگفت انگیز واندرلند را در این جشنواره امتحان کنید.
بازی های هیجان انگیز این پارک تفریحی با تم کریسمس همان چیزی است که به دنبال آن هستید، شما می توانید برای اینستاگرام خود بهترین عکس ها را در قسمت های مختلف این پارک با تم کریسمس تهیه کنید.

مغازه و گیفت شاپ های واندرلند

برای افرادی که دوست دارند در تعطیلات خرید کنند نیز در واندرلند فرصت های خوبی برای خرید وجود دارد. شما می توانید در تمام بوتیک ها قدم بزنید و کالا های محلی مختلف را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید هدیه های منحصر به فرد و جالب برای عزیزان خود تهیه کنید.علاوه بر هدایای کریسمس شما می توانید کالا های دکوری مختلفی و رنگارنگی با تم کریسمس نیز پیدا کنید و سوغاتی های جالبی همراه خود به خانه ببرید.

گیفت-شاپ-واندرلند
گیفت-شاپ-واندرلند

 غذاهای واندرلند

هیچ جشنواره ای بدون غذاهای خوشمزه کامل نمی شود و Wonderland WinterFest 2024 نیز از این قاعده مستثنی نیست.
از انواع خوراکی های کریسمسی، از غذاهای مورد علاقه سنتی گرفته تا خلاقیت های آشپزی جدید لذت ببرید، که همگی برای گرم کردن قلب شما در فصل زمستان ساخته شده اند.

قیمت بلیط و پکیج های وینترفست 2024

ورود به Wonderland WinterFest 2024 مقرون به صرفه است (تقریبا نفری 30 دلار) با گزینه های مختلف بلیط متناسب با هر بودجه. انواع و اقسام مختلف پکیج ها برای ورود به این جشواره وجود دارد تا هر گونه نیازی را پاسخگو باشدو
برای دیدن قیمت بلیط و پکیج ها اینجا کلیک کنید.

نکاتی که باید پیش از بازدید از واندرلند تورنتو بدانید

شما برای شرکت در این رویداد خانوادگی جذاب باید از قبل بلیط های خود را تهیه کنید. خرید بلیط ها به صورت آنلاین و از سایت واندرلند امکان پذیر است. هزینه این بلیط ها برای بازدید از سرزمین عجایب برای یک شب به یادماندنی، مقرون به صرفه است و کودکان زیر سه سال به بلیط نیازی نخواهند داشت. شما با تهیه طرح های عضویت از مزایای مختلفی برخورد خواهید شد پس حتما این طرح را نیز بررسی کنید.

وینترفست-واندرلند-در-کنار-خانواده
وینترفست-واندرلند-در-کنار-خانواده

واندرلند کانادا یک مکان عالی و دیدنی برای شب های زمستانی در کنار خانواده خواهد بود ولی ممکن است ازدحام جمعیت باعث تاخیر و اتلاف وقت شود بنابراین توصیه می شود به زمان بازدید خود دقت کنید و تا حد امکان آخر هفته را برای بازدید انتخاب نکنید تا زمان زیادی در صف ها معطل نشوید.

فراموش نکنید که شب های زمستان سرد خواهد بود بنابراین اگر قصد قدم زدن در پارک را دارید حتما لباس های گرم همراه داشته باشید. هزینه پارکینگ، پذیرش و فعالیت های تفریحی را در نظر داشته باشید و سعی کنید برای هزینه ها برنامه ریزی کنید تا تعطیلات بدون دغدغه ای داشته باشید.

نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که واندرلند یکی از پارک های محبوب برای تعطیلات کریسمس است و ممکن است هنگام ورود و خروج با ترافیک و ازدحام جمعیت روبرو شوید، پس تا حد امکان این موارد را در نظر داشته باشید و برنامه خود را به درستی تنظیم کنید.

واندرلند کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تعطیلات دوست داشتنی کریسمس است که حداقل یکبار باید آن را امتحان کنید. موسیقی زنده و رقص در کنار خوراکی های متنوع کریسمس در این سرزمین عجایب می تواند شما را سورپرایز کند پس وقت را از دست ندهید و بلیط های خود را برای این تعطیلات تهیه کنید و یک شب رویایی در کنار خانواده داشته باشید.

جو-جادویی-وینترفست
جو-جادویی-وینترفست

وینترفست ارزششو دارد؟

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا Wonderland WinterFest 2024 ارزش بازدید را دارد تا حد زیادی به این بستگی دارد که با چه کسی می روید.
اگر فرزندان تا 12 سال دارید، پاسخ به شدت “بله” است.
قسمت کودکان یک ویژگی برجسته این جشنواره است که به طور خاص برای بازدیدکنندگان کودک طراحی شده است که مملو از فعالیت‌ها، نمایش‌ها و سواری‌هایی است که حس شگفتی و هیجان آن‌ها را برآورده می‌کند.
در حالی که بخش‌های دیگر جشنواره سرگرمی‌های عمومی‌تری را ارائه می‌دهند، قسمت بچه‌ها جایی است که جادو واقعاً برای بچه‌های کوچک زنده می‌شود. این مکان بهشتی از شادی و سرگرمی است و خانواده‌هایی که به دنبال تجربه‌ای به یاد ماندنی در زمستان هستند، باید از آن دیدن کنند.

وینترفست-واندرلند-2024
وینترفست-واندرلند-2024

تجربه خود را به اشتراک بگذارید!

تعطیلات امسال فصل جدیدی از سرگرمی های کریسمس در واندرلند تورنتو منتظر مهمانان و بازدیدکنندگان است.
درختان کریسمس با میلیون های چراغ رنگارنگ و همراه با تفریحات و غذا های متنوع می تواند کریسمس خانواده شما را متفاوت و جذاب تر کند.
اینجا کاوش خود را در Winterland WinterFest 2024 به پایان می بریم، ولی نمی توانیم از شادی و شگفتی که این رویداد وعده می دهد هیجان زده نباشیم.

نظر شما چیه؟
آیا قصد شرکت دارید؟ آیا شرکت کرده اید؟ چطور بود؟

به قلم که نه، به کیبرد برخی

دیدگاه‌ها

Leave a Reply

ورود

ثبت‌نام کنید

تنظیم مجدد رمزعبور

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید، لینکی برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

سوال داری؟ بپرس، راحت باش