Showing 1-20 of 73 results

مشاغل ایرانی مرتبط با خودرو در کانادا

جامعه‌ای پر جنب و جوش و پویای ایرانی در کانادا، متخصصان و استادانی ماهر در بازار خودرو نیز دارد.
نمایندگی‌های برندهای مطرح اتومبیل جهان همچون تویوتا، مرسدس بنز، بی ام دبیلو و … در کانادا حضور دارند و بسیاری از ایرانیان نیز در این نمایندگی ها به عنوان مشاور خرید و فروش خودرو (Car Dealer) فعال هستند و آماده کمک و راهنمایی هموطنان ایرانی خود، از سوئی دیگر در بازار خودروئی کانادا مکانیک های ایرانی ماهر، صافکار و نقاش های چیره دست، فروشندگان لوازم یدکی و … حضور دارند تا نه تنها به هموطنان ایرانی‌شان، بلکه برای مشتریان متنوعی که خدمات با کیفیت را قدردانی می‌کنند، خدمات رسانی ‌کنند.

مشاور ایرانی خرید ماشین در کانادا

وقتی صحبت از نمایندگی‌های خودرو به میان می‌آید، مشاورین ایرانی اثری شگرف در صحنه مارکت خودرو در کانادا از خود بر جای گذاشته‌اند. یک مشاور ایرانی خودرو با ارائه طیف متنوعی از گزینه ها، از خودروهای صفر گرفته تا اتومبیل های کارکرده، از خرید کش (cash) گرفته تا فایننس (Finance) و یا لیز (Lease) خودرو چراغ راه کسانی هستند که به دنبال وسیله نقلیه رویایی خود با هر بودجه ای در کانادا هستند.
اگر به دنبال خرید ماشین در بازار کانادا هستید، حتما از مشاوره یک هموطن در یکی از نمایندگی های خودرو و یا Car dealership ها بهره بگیرید.

مشاور ایرانی فروش خودرو

فروش خودرو اغلب می‌تواند یک کار دلهره‌آور باشد، به خصوص در کشوری جدید، اما مشاوران ایرانی در کانادا بر این فرآیند تسلط دارند.
چه به دنبال فروش خودروی دست دوم خود باشید و چه به دنبال ارتقاء آن هستید، مشاورین ایرانی در زمینه خودرو مجموعه ای از خدمات و کارشناسی ها را ارائه می دهند که دردسر شما را کم و خیالتان را راحت می کند.

مقایسه و انتخاب خودرو

دنیای خودرو بسیار وسیع است، با برندها، مدل ها و ویژگی های متعددی که باید در نظر گرفته شود. مشاورین ایرانی اتومبیل در کانادا خدمات منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند. آنها به شما کمک می‌کنند تا به راحتی در این دریای برند و مدل های متنوع خودرو حرکت کنید. مشاوران ایرانی ماشین می‌توانند شما را راهنمایی کنند و مطمئن شوند که بهترین خودرو را متناسب با نیازها، ترجیحات و بودجه شما پیدا می‌کنید.

اجاره خودرو در کانادا

گاهی اوقات، ممکن است برای داشتن یک ماشین آماده نباشید. در چنین مواردی، اجاره خودرو و گزینه های رنت به بهترین دوستان شما بدل می شوند. کارآفرینان ایرانی در کانادا به این نیاز پی برده اند و به خدمات اجاره خودرو و رنت نیز پرداخته اند.
چه برای یک تعطیلات آخر هفته، چه یک سفر کاری یا یک اقامت طولانی مدت، چه خودروی سواری، چه کاروان ها و آر-وی ها ، ناوگان آنها آماده هستند تا شما بتوانید به چشم برهم زدنی به چاک جاده بزنید.

مکانیک‌ و صافکار و نقاش خودروی ایرانی

مراقبت از خودرو فراتر از خرید و فروش است. وقتی وسیله نقلیه مورد اعتماد شما نیاز به تنظیم یا مقداری تعمیر دارد، مکانیک‌‌ها و صافکارهای ایرانی پشت شما هستند. از تعمیر و نگهداری معمولی گرفته تا تعمیرات گسترده و اساسی تر، یک مکانیک ایرانی در کانادا اطمینان حاصل می کنند که ماشین شما بدون مشکل کار می کند و بهترین ظاهر خود را دارد.

تابلو در اینجا لیستی از مشاغل مربوط به خودرو برای ایرانیان ساکن کانادا فراهم کرده است.

ورود

ثبت‌نام کنید

تنظیم مجدد رمزعبور

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید، لینکی برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

سوال داری؟ بپرس، راحت باش