Showing 1-20 of 64 results

قنادی و نانوایی‌های ایرانی در کانادا

قنادی‌ها و نانوایی‌های ایرانی با ارائه خدمات گوناگون و خلاقانه، تجربه‌ای شیرین و بی‌نظیر از طعم‌های سنتی و مدرن ایرانی را به مشتریان خود هدیه می‌کنند.
این مراکز با تلفیق هنر قنادی و سنت‌های غذایی ایرانی، محصولاتی با کیفیت و خوش طعم را عرضه می‌کنند.

کلوچه ایرانی در کانادا

علاوه بر کیک و نان، قنادی‌ها، نانوایی‌ها و شیرینی پزهای ایرانی انواع کوکی‌ها و بیسکویت و کلوچه‌های خانگی و سنتی مانند نان شیرمال، گاتا، نان قندی، کلوچه فومن، کلوچه زنجبیلی، فطیر، کلوچه گردویی و نارگیلی، کلوچه لاهیجان و نادری و… را نیز عرضه می‌کنند.
این نان و کلوچه های سنتی با طعم‌های دل‌نشین و خاطره انگیز، علاوه بر اینکه گزینه مناسبی برای پذیرایی از مهمانی های ایرانی هستند، بلکه با هر گاز از آن ها هزاران خاطره شیرین تر از همان کلوچه در ذهن هر ایرانی یادآور می شود.

کیک‌ها و شیرینی‌های سنتی ایرانی

قنادی‌های ایرانی در کانادا، انواع کیک‌ها و شیرینی‌های سنتی ایرانی را پخت می‌کنند.
این شیرینی‌های خشک و تر شامل باقلوا، نان برنجی، شیرینی نخودچی، رولت، شیرینی ناپلئونی، شیرینی کشمشی، نان خامه‌ای و دیگر انواع شیرینی‌های محبوب ایرانی است.
این محصولات با استفاده از دستورالعمل‌های سنتی و مواد اولیه با کیفیت تهیه می‌شوند و طعمی اصیل و خاطره‌انگیز را به مشتریان ارائه می‌دهند.

نان‌های سنتی ایرانی در کانادا

بسیاری از غذاهای ما ایرانی ها نانی است، یعنی فقط و فقط باید با نان سنتی ایرانی سرو شوند ولاغیر، که آن طعم را با هیچ نان دیگری نتوان تداعی کرد. از انواع کوکو، آبگوشت، کباب و صبحانه ایرانی که باید با سنگک و بربری خورده شوند.
نانوایی‌های ایرانی در کانادا، انواع نان‌های سنتی ایرانی مانند بربری، سنگک، تافتان (تافتون) و لواش را پخت می‌کنند.
این نان‌ها با رعایت دقیق دستورالعمل‌های سنتی و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، عطر و طعمی بی‌نظیر دارند که یادآور خاطرات و فرهنگ غنی ایرانی است.

طراح کیک  ایرانی در کانادا

طراحان کیک ایرانی، با استفاده از مهارت‌های هنری و خلاقانه خود، کیک‌هایی منحصر به فرد و چشم‌نواز را برای مناسبت‌های مختلف مانند عروسی‌ها، تولد‌ها و جشن‌های خاص تهیه می‌کنند.
این کیک‌ها نه تنها ظاهری زیبا دارند، بلکه در طعم‌ها و ترکیبات متنوع نیز عرضه می‌شوند، از طعم‌های سنتی گرفته تا ترکیب‌های نوین و خلاقانه.

کیک برای مناسبت‌ها

شیرینی پزهای ایرانی، علاوه بر کیک‌های سنتی، کیک‌های مخصوص مناسبت‌های خاص مانند جشن‌های سالگرد، مراسم نامزدی و دیگر جشن‌های فرهنگی و خانوادگی را نیز با طراحی های خاص تهیه می‌کنند.
این کیک‌ها با توجه به سفارش و سلیقه مشتریان طراحی و تهیه می‌شوند و به آن‌ها امکان می‌دهند تا لحظات خاص خود را با طعمی خوش و ظاهری زیبا جشن بگیرند.

این قنادی ها، نانوایی ها و شیرینی پزی ها با ارائه ترکیبی از محصولات سنتی و مدرن، فرهنگ غنی و شیرین ایرانی را در کانادا زنده نگه می‌دارند و لحظات شیرینی را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورند.

تابلو در صفحه نان و شیرینی سعی کرده لیستی این قنادی ها، نانوایی ها و شیرینی پزی های ایرانی در کانادا را برای شما عزیزان فراهم کند.

ورود

ثبت‌نام کنید

تنظیم مجدد رمزعبور

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید، لینکی برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

سوال داری؟ بپرس، راحت باش