ساحل Port Burwell East Beach یکی از زیباترین سواحل استان با اب های کم عمق است. این ساحل تنها 2 ساعت با تورنتو فاصله دارد و با امکانات عالی و خط ساحلی وسیع گزینه خوبی برای یک صبح تابستانی خواهد بود.این ساحل به دلیل داشتن جای پارک زیاد محبوب است و خانواده ها معمولا برای تعطیلات به این ساحل سر می زنند.

ساحلی مناسب برای خانواده ها

این ساحل برای گذراندن یک بعد از ظهر تعطیل با خانواده گزینه مناسبی است تا روی شن های تمیز ساحل قدم بزنید و در اوقات فراغت خود استراحت کنید. این مکان به خوبی نگهداری شده است و نزدیک به فانوس دریایی و زیردریایی HMSC Ojibwa قرار دارد.

علاوه بر جای پارک زیاد در این ساحل دستشویی های عمومی نیز وجود دارد که باعث شده برای خانواده هایی که بچه دارند مناسب تر شود. این ساحل فوق العاده کمتر مورد توجه قرار گرفته است زیرا سواحل خوب در جنوب با هجوم جوانان بسیار محبوب شده اند.

این ساحل بهترین مکان برای خانواده هایی با بچه های خردسال محسوب می شود زیرا شن و ماسه ها کاملا تمیز هستند و بدون بدون سنگ، گل، صدف های تیز می توانید به بچه ها اجازه دهید که آزادانه گردش کنند زیرا آب نیز عمق بسیار کمی دارد و برای بازی بچه های خطرناک نیست.

به سواحلی که معیار های ایمنی را رعایت می کنند و کیفیت آب مناسبی دارند سواحل پرچم آبی گفته می شود. این سواحل تمیز و در دسترس و همچنین سازگار با محیط زیست هستند. ساحل Port Burwell East Beach در سال 2018 یک پرچم آبی دریافت کرده است.

ساحلی مناسب برای خانواده ها
ساحلی مناسب برای خانواده ها

با اینکه مناظر و محیط این ساحل فوق العاده است ولی بهتر است مراقب آب و هوا باشید. همیشه آب و هوا در این منطقه خوب نیست بنابراین بهتر است آب و هوا را قبل از حرکت چک کنید تا بهترین زمان را برای بازدید از این ساحل پیدا کنید.

استراحت در کنار ساحل آرام Port Burwell East Beach

port burwell east beach بسیار آرامشبخش است و می تواند برای یک استراحت آرام در کنار آفتاب و منظره دریا عالی باشد. در این ساحل شما ممکن است دکه های خوراکی و بار های زیادی را پیدا نکنید و تنها چند مغازه تصادفی وجود داشته باشد. با این حال به دلیل اینکه ماشین های پر سر و صدا در این نزدیکی نیستند می توانید از آرامش ساحل لذت بیشتری ببرید.

در حقیقت در این ساحل شرقی تنها چیزی که وجود دارد یک فانوس دریایی و شن های تمیز ساحل است که می توانید برای یک استراحت خانوادگی گزینه خوبی باشد. شن های نرم و آّب شفاف دریا با پارکینگ رایگان شما را دوباره به این ساحل بر خواهد گرداند.

افرادی که سکوت و آرامش ساحل را به هیجان و هیاهو ترجیح می دهند بدون شک به این ساحل Port Burwell East Beach علاقه مند خواهند شد. بیشتر افرادی که در این ساحل هستند خانواده هایی هستند که برای استراحت آخر هفته آمده اند.

این ساحل باید مقصد شما باشد این ساحل با امکانات رفاهی کاملی که ارائه می کند می تواند بهترین گزینه باشد. علاوه بر آب های عالی برای شنا و تفریح این ساحل دارای خط ساحلی طولانی شنی است که می تواند برای قدم زدن و پیاده روی مناسب باشد.

در ساحل تور های والیبال نیز وجود دارد که می توانید استفاده کنید یا در فضای بزرگ این ساحل آفتاب بگیرید.  ساحل Port Burwell East Beach که در نزدیکی پارک استانی پورت بورول در ساحل شمالی دریاچه ایری در دهانه بیگ اوتر کریک قرار دارد، در واقع یک ساحل شنی تمیز و زیباست.

استراحت در کنار ساحل آرام port burwell east beach
استراحت در کنار ساحل آرام Port Burwell East Beach

فانوس دریایی که در نزدیکی این ساحل قرار دارد یکی از قدیمی ترین فانوس های چوبی در کل کانادا است که در سال 1840 ساخته شده است. امروزه از این فانوس دریایی استفاده نمی شود ولی بازدیدکنندگان می توانند از پله ها بالا بروند و مناظر را تماشا کرده و عکس های زیبایی ثبت کنند.

شما می توانید برای صرف غذا و نوشیدنی چندین مکان مناسب را پیدا کنید ولی کامیون های بزرگ غذا و دکه های خوراکی خیلی کمی هستند. غرفه های غذا در این ساحل وجود ندارد و توصیه می شود از نزدیک ترین غذاخوری های در بین راه غذا تهیه کنید.در فاصله کوتاهی نیز می توانید رستوران های کوچک و فست فود های معمولی زیادی پیدا کنید و از یک ناهار خانوادگی در کنار ساحل لذت ببرید.

بهترین زمان بازدید از Port Burwell East Beach

بهترین زمان برای بازدید از ساحل Port Burwell East Beach که آب و هوا خوب و شلوغی کمتر باشد در ماه های ژوئن، جولای، آگوست، سپتامبر است که هوا گرم است و احتمالا جمعیت کمتری وجود خواهد داشت.

افراد معمولا علاوه بر تعطیلات در طول سال نیز معمولا از این ساحل دیدن می کنند. ساحل Port Burwell East Beach برای تماشای غروب خورشید مکان فوق العاده است و با ماسه های صاف و بدون زباله های پراکنده برای شنا و تفریح مناسب است.

شما می توانید روز های آخر هفته را در این ساحل سپری کنید زیرا این ساحل در نزدیکی شهر قرار دارد و رفت و برگشت آن بسیار آسان است. نیازی نخواهد بود زمان طولانی رانندگی کنید و می توانید از استراحت آخر هفته در ساحل تمیز و آرام لذت ببرید.

روز های آفتابی ماه نوامبر برای گردش در این ساحل شرقی زمان مناسبی خواهد بود تا از ازدحام جمعیت دور بمانید. زمانی که دریا آرام باشد می توانید یک گردش خاطره انگیز داشته باشید. ساحل شنی تمیز این ساحل در کنار منظره مسحور کننده می تواند شما را شگفت زده کند.

ساحل Port Burwell East Beach در تابستان بسیار شلوغ و پر هیاهو خواهد بود و در صورتی که جمعیت زیاد شما را آزرده می کند بهتر است تابستان را برای بازدید انتخاب نکنید. فانوس دریایی و موزه در نزدیکی این ساحل وجود دارد و زمان هایی که شلوغی کمتر باشد فرصت خوبی برای بازدید وجود دارد

ساحل شنی تمیز

پورت بورول یک جامعه در ساحل شمالی دریاچه ایری، در شهرداری بیهام در شهرستان الگین، انتاریو، کانادا است. این منطقه با آب های کم عمق برای خانواده ها امن است و می تواند برای تفریح بچه ها مناسب باشد. به دلیل اینکه پورت بورول دارای ساحل دیگری نیز می باشد به این ساحل، ساحل شهر نیز گفته می شود.

در کنار مناظر زیبای ساحل Port Burwell East Beach یک اسکله طولانی برای راه رفتن و ماهیگیری نیز وجود دارد. همه این موارد در کنار هم این ساحل را به مکانی عالی برای استراحت در زیر نور خورشید تبدیل کرده است.

بهترین زمان بازدید از port burwell east beach
بهترین زمان بازدید از Port Burwell East Beach

شما می توانید با حیوانات خانگی خود در این ساحل گردش کنید و تا زمانی که به درستی بر حیوانات خود نظارت کنید مشکلی نخواهد داشت. همچنین شما می توانید کانو، کایاک، و قایق های پارویی کرایه کنید تا در آب تفریح کنید.

شما می توانید از میز های پیک نیک موجود در ساحل رایگان استفاده کنید و از یک پیک نیک ساحلی ساده و دوست داشتنی لذت ببرید. علاوه بر ماهیگیری و پیاده روی شما می توانید برای تماشای پرندگان نیز به این ساحل مراجعه کنید.

کلام آخر

ساحل Port Burwell East Beach یک مکان امن و زیبا برای گردش تابستانی کودکان و بزرگسالان است. مناظر عالی و تفریحات دریایی ساده و ارزان این ساحل می تواند برای تعطیلات آخر هفته با خانواده انتخاب خوبی باشد.

تابلو شو!
تابلو، راهنمای مشاغل ایرانیان کانادا!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by taablo (@taablo.site)

دیدگاه‌ها

Leave a Reply

ورود

ثبت‌نام کنید

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.